Jak zbudowany jest rekuperator

Wrap to pikantny meksykański kiełbasą i jajkiem naczynie do góry w tortilli na pyszne śniadanie burrito. Jeśli serranos są zbyt ostre, spróbuj jalapenos.

Czego potrzebujesz

2 łyżki oleju

1 funt kiełbasy chorizo

1 biała cebula

2 chilli serrano, nasionami i posiekane

8 jajek

1/2 pęczek kolendry, posiekane

4 tortille mąki

1 awokado, puree

psychoterapeuta szczecin

1/2 szklanki świeżej salsy

Jak to zrobić

Rozgrzej olej w ciężkich patelni na średnim ogniu. Podsmażyć chorizo ??aż będzie brązowe. Wyjąć chorizo ??z patelni i odstawić. Spuścić nadmiar oleju z patelni i smażyć cebulę na pozostałym tłuszczu. Dodać chilli do cebuli, po kilku minutach.

Ubić jajka w misce, dopóki nie są pianką. Wlać jaj na patelni. Dodaj w chorizo ??i mieszać wspiąć mieszaniny. Złożyć posiekaną kolendrą tuż przed jaja są ustawiane.

Podawać ciepłe jajka z tortilli, salsą i tłuczonych awokado.

Dla burrito śniadania, łyżka jajka i kiełbasa na ciepłą tortillą. Dodaj salsę i awokado, a następnie zwinąć tak nadzienie jest zawarte.

Meksykańskie jedzenie jest znana z pikantną przekąskę. Autentyczne recepty są zwykle łagodniejsze niż ludzie myślą, dopóki nie ich spróbować. To, co sprawia, że ??kuchnia meksykańska idealny dla tak http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/kamery-termowizyjne/ wielu ludzi. Podawać kilka receptur Cinco de Mayo i twoi przyjaciele będą ich kochać, ostre czy nie.

MexicanFoodRecipes.org Gdy to musi być prawdziwe autentyczne meksykańskie jedzenie

Wpis zawdzięczamy