Zaawansowane broni wojskowej zawsze bać ludzi, i słusznie, ponieważ ludzie z natury pragną pozostać przy życiu. Obawiają się, wróg może przyjść do swojego miasta, czy cywilizacji i siać spustoszenie. W rzeczywistości jest to prawdziwy strach, ponieważ w całej historii ludzkości nie było bitwy, wojny, a grasujące armie gwałcenia i grabieże. Dobrze więc, chciałbym mówić o nowym paradygmacie wojny z zakresie zaawansowanych systemów uzbrojenia, a mianowicie chciałbym omówić wrodzoną strach autonomicznego robota sprzętu wojskowego.

Dlaczego jest tak, że ludzie boją zrobotyzowanych systemów broni tak dużo? Czy to ze względu na nieznany lub nieporozumienie o czym systemy te są o, i jak one działają? Być może z perspektywy amerykańskiej dobrze jest ten strach w oczach wroga istnieje jako używamy UAV lub bezzałogowych statków powietrznych napowietrznych. Mimo to, mam pewne obawy wśród naszych obywateli, a może ma to związek ze znanych filmów science fiction, takich jak serii Terminator, ale czy jest to uzasadnione? I jak można wygrać walkę robotów wojskowych?

Zrozum czujników wykorzystywanych przez Robotyki

Po pierwsze, chciałbym przedstawić wam, że trzeba zrozumieć, jak one działają i jak ich zbierania informacji do tego, co robią. Wykorzystują sensory i czujniki nie działają jak oczy człowieka, nosa, uszu, czuć, lub słuchu. Teraz więc mogą one mieć 4 lub 5 czujników na podjęcie w informacji w tym zakresie, ale nie działają tak samo jak ludzkie zmysły. Tak więc, może równie dobrze być w stanie oszukać czujniki. Po oszukać czujniki robotyki wojskowe nie są tak dokładne, a zatem nie może wykonać zadanie przeznaczone.

Ukryj Broad Day Light

Pozwala to także ktoś, aby ukryć w biały dzień. Na przykład uważa się, że czujniki mogą być oparte na podpisie ciepła, ale jeśli temperatura otoczenia jest zbliżona do tej samej temperaturze jako człowieka, a potem wszystko nagle człowiek wtapia się w tło. Tak, jeśli czujniki są naprawdę dobre, nadal będą w stanie odebrać człowiekowi, ale istnieją inne sposoby oprócz podczerwień, które są wykorzystywane przez te roboty, i czy można wyłączyć czujniki, nie można wyczuć cię.

Hack Wroga – Użyj Machines przeciwko nim

Istnieje rzeczywiście sposoby zakłócania czujników i zautomatyzowane systemy, a nawet z wykorzystaniem technik cyber wojny i włamania, aby włączyć te same roboty przed ich twórców. Innymi słowy porwać robotów wroga służyć swoją wolę i osiągnąć zwycięstwo w walce. To może być zrobione. Rzeczywiście mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Wpis zawdzięczamy car rental warsaw