2 łyżeczki soli

2 drobno posiekane pomidory

2 1/4 lbs małe, delikatne liście winogron

1 szklanka Plus 1/4 filiżanki oliwy z oliwek

1/2 drobno posiekanej pietruszki pęczek świeżych liści i łodyg góry

1 łyżka mąki pszennej

Sok z 1 cytryny

Wody, jeśli to konieczne

Jak je zrobić:

Dodaj szczyptę soli i pół sok z cytryny do ośmiu filiżanek wody w czterech kwarta garnku i doprowadzić mieszaninę do wrzenia.www.renmak.pl Rozwinąć liści bez ich rozdzielania. Turn off ciepła i umieścić liści winogron w wodzie przez trzy minuty. Przenieś je do miski z zimną wodą przez kilka minut. Spuścić http://projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/ je na durszlak. Nie martw się, jeśli niektóre z zewnętrznych liści się podarte lub zniszczone, ponieważ nie trzeba ich wszystkich tak.

Połącz pietruszka, sól, pomidory, mięso, ryż, cebulę i ćwierć filiżanki oliwy z oliwek i wymieszać rękoma. Umieścić liść błyszczącą stroną do dołu i położyć łyżeczkę nadzienia na to, gdzie łączy się z liści łodygi. Pinch spód liścia nad nadzieniem, następnie zwinąć boki do wewnątrz. Rolka nie powinny być zbyt ciasne, jako nadzienie wzrośnie, gdy gotuje. Powtarzaj, aż zostanie zajęte całe nadzienie.

Umieść małe paczki w ciężkim garnku, w warstwach. Wlać resztę oleju nad nimi i doprowadzić mieszaninę do wrzenia, mieszając garnka kilka razy, więc liście nie sklejają się. Dodać trzy czwarte szklanki wody i zmniejsz temperaturę do dusić je przez dwadzieścia minut. Naczynie powinno być częściowo zakryte. Wymieszać mąkę i sok z cytryny, a następnie dodać trochę płynu z garnka do niego.

Umieść tę mieszaninę z powrotem do garnka i przykryć. Gotować przez dwie minuty. Podawać te proste przekąski strony w temperaturze pokojowej, z cytryną klinów i jogurt lub tzatziki. Będą one trwać około trzech godzin do ostygnięcia w puli, tak aby ich przyszłość.

Greckie jedzenie jest wspaniałą inspiracją dla wielu popularnych proste przekąski strony ponieważ kuchnia jest bogata w smaku i bardzo kuszące.Jeśli też chcesz służyć coś słodkiego, a co niektóre świeże kawałki owoców z prawoślazu puszystej owoców dip?

EasyAppetizerRecipes.net – You Make Przystawki, pomagamy uczynić je Pyszne

Wpis zawdzięczamy usługi pogrzebowe służew