Jak wybrac pompe ciepla W dodatku, strumienie wodne są zgodne z wielu materiałów, z metali ciężkich i ceramiki do szkła, gumy i szerokiej gamy tworzyw sztucznych. Strumień wody może być również sterowany szerokości ciągu kilku mikrometrów do prac precyzyjnych i minimalnym materiału zmarnowany.

Certyfikowany CNC Sklep

Każdy komponent przemysłowy, że idzie do NASA WB 57aircraft musi być precyzyjne, gdyż nie ma marginesu błędu. Doskonałość jest bardzo ważne, jeśli chodzi o tego pola. Dlatego NASA wykorzystuje wyłącznie certyfikowanych wykonawców federalnych rządowych i sklepy z certyfikatem ISO.

Historia NASA korzystania Wysoka precyzja sprawdź ofertę na stronie internetowej CNC warsztacie wykonawców pozwolił 50-letnia konstrukcja samolotu, by dobrze się dzisiaj i przekazywanie Agencji cennych badań do dnia dzisiejszego.

Chris Harmen pisze Logik Precision, Inc., lidera w branży technologii cięcia strumieniem wody. Ich stan techniki CNC usług warsztat mechaniczny handlowych i klientów rządowych, w tym programu NASA WB-57.

Wpis zawdzięczamy