Jeśli szukasz pomysłów na przystawkę unikalne receptury partii, a co z greckich Mezethes i przekąski? Mezethe jest trochę danie, aby wydobyć smak napoju lub wina. Greckie przekąski są za ostrzenie apetyt. Można służyć Mezethes i greckie przekąski jak cocktail party przekąski, przed posiłkiem lub po prostu zrobić dużo różnych nich i niech będzie cały posiłek, zamiast służenia oddzielną przystawkę.kompleks Gwiazda Morza zostanie również wyposażony w nowoczesne spa

Autentyczne greckim Party Platter

Jednym z najlepszych sposobów, aby przedstawić wybór greckich przekąsek jest, aby talerz partii. Możesz podwoić lub potroić przepis jeśli chcesz nakarmić tłum. Wykonam kilka Ćwiartka jajka na twardo, pomidor klinów, dziesięć ugotowane ziemniaki, a odsączone puszkę anchois i sardynki, plasterki ogórka, kawałki sera feta, niektóre chrupiący chleb lub pita kliny i posiekaną sercu sałatę rzymską lub rukolą na dużym talerzu.

Ubij sok z cytryny z trzecią filiżankę oliwą z oliwek i łyżeczki suszonego oregano greckiej. Wrzucić połowę tej mieszaninie z ziemniakami i skropić resztą nad ogórka i pomidora. Można dodać do tego gorące przekąski półmisek, a także, aby uczynić go bardziej napełniania lub karmić więcej ludzi. Inne zimne przekąski na talerzu byłoby również miło.

Receptura dla nadziewanych liści winogron

Można dokonać tego przepisu w dużych ilościach i schłodzić w lodówce przez okres do pięciu dni. To również dobrze zamarza i można podgrzać nadziewane liście w kuchence mikrofalowej lub na parze z nimi, zanim je jeść. Połączenie wieprzowiny z wołowiną jest klasyczny w wielu greckich potraw i te faszerowane liście winogron można dodać do greckiej partii półmisku lub serwowane w spokoju.

Czego potrzebujesz:

1 szklanka płukane długozi arnisty ryż biały

1 starta cebula biała

1 3/4 lbs mieszana wieprzowina mielona wołowina

Wpis zawdzięczamy